Ринок землі в Раді можуть розглядати від 3 годин до 2 місяців, - радник прем'єра

Розгляд законопроекту про ринок землі у Верховній Раді може зайняти від 3 годин до 2 місяців, в залежності від процедури, повідомив радник прем'єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак.


"До розгляду базового для земреформи 2178-10 в Раді все готово. 10 днів на ознайомлення пройшло. Справа лише за політичною волею.
Є два варіанти розгляду в ВР. Або за повною процедурою, що займе близько 2 місяців і одну і ту ж правку в різних варіаціях розглядатимуть більше 2000 разів. Або відповідно до рекомендацій комітету, який пропонує розглянути документ з використанням 119 і 45 статті Регламенту ВР. Сам розгляд займе до 3 годин ".

До відома: зараз 4018 поправок об'єднані в 9 блоків, в кожному з яких підтримано системна правка. За словами Мушака, ці 9 основних поправок повинні бути підтримані 226 голосами "за". Всі інші правки згідно 45 статті регламенту ВР вважаються вже розглянутими і відхиленими.
Далі залишається розглянути ще 46 інших поправок, якими пропонують змінити норми виходять за межі законопроекту. Після цього законопроект голосується 226 голосами "за" у другому читанні і в цілому.

Всі новини