Новини

Протягом другої декади грудня в результаті підвищення денних температур повітря до плюс 8-17 ° С було відзначено відновлення вегетації озимих культур і озимого ріпаку, йдеться в агрометеорологічних огляді Укргідрометеоцентру.

За показником валового внутрішнього продукту на основі паритету купівельної спроможності частка економіки України склала 0,3% від світового ВВП.

Постановою КМУ № 565 затверджено Порядок надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки

У жовтні-листопаді 2019/20 МР Україна істотно наростила експорт кукурудзи, обсяги якого досягли 5,5 млн тонн і перевищують аналогічний показник попереднього сезону на 24%.

У грудня 2019 агроіндустріальних холдинг МХП ввів в експлуатацію першу чергу комплексу по виробництву біогазу "Біогаз Ладижин"


Рекордний урожай і бюджетні дотації не врятують сільське господарство в 2019 році.


Українські заводи з початку сезону цукроваріння виробили 1,38 млн тонн цукру.

Купівля насіння - відповідальний етап планування сільськогосподарського сезону.


Комітет ВРУ з питань аграрної та земельної політики в ході засідання прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді до розгляду законопроект №2289 «Про внесення змін до статті 4 Закону« Про пестициди і агрохімікати »щодо ввезення пестицидів на митну територію України».


У Лондоні відбулося нагородження переможців міжнародної премії Crop Science Awards 2019, яку проводить міжнародне агентство Agrow, підрозділ світового лідера по аналітиці Informa. Переможцем премії вперше в історії стала українська компанія ALFA Smart Agro.