Новини

Політик Віктор Пилипишин, який недавно досить емоційно висловився у себе в Facebook з приводу нападок АМКУ на вітчизняних виробників продуктів харчування, продовжив дискусію.

Станом на 1 квітня 2020 на Україні налічувалося 47,221 тис. Фермерських господарств (без урахування тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополя).

Починаючи з червня 2017 року, тривають дискусії щодо внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди і агрохімікати». Суть змін полягає в наданні дозволу на ввезення в Україну пестицидів, незареєстрованих в країні-виробнику (законопроект №6606).

Кабінет міністрів надав офіційний статус даних кадастрової та інформаційної систем, розміщених на картографічній основі Державного земельного кадастру.


Нинішні прогнози щодо врожайності зернових в Україні будуть залежати, в основному, від погодних умов.

Відтепер органи державного ринкового нагляду надаватимуть безкоштовну консультаційну підтримку суб'єктам господарювання з питань здійснення державного ринкового нагляду.

Міністерство розвитку економіки торгівлі та сільського господарства представило на слуханнях комітету з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України напрацьовані з аграрними асоціаціями напрямки державної підтримки агросектора на 2020 рік

Україна є одним з провідних виробників фруктів і овочів в своєму регіоні, а по деяких позиціях - і в глобальному вимірі.

Комітет з питань аграрної та земельної політики підтримав законопроект про сертифікацію насіння.


Через епідемію коронавируса в Піднебесній обмежено рух транспорту, повністю блоковані деякі міста і частково зупинено виробництво.

Сьогодні відбулася зустріч заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тараса Висоцького з профільними асоціаціями з метою обговорення плану реалізації Концепції державної політики по досягненню цілей.


За розрахунками Інституту аграрної економіки, рівень рентабельності вирощування проса в сільськогосподарських підприємствах за підсумками 2019 року становитиме 47,2%.


Посушлива друга половина 2019 року, відсутність снігу в січня 2020 зумовили дефіцит вологи, що може негативно вплинути на ріст рослин.


Коли про якийсь вигідною нишевой культурі дізнаються в широких фермерських колах, вона часто перестає бути нішевий і швидко втрачає свою ринкову привабливість.

Британські вчені зробили відкриття, здатне підвищити стійкість ріпаку до фомозу.

Згідно з оцінками, в першій половині 2019/20 МР з України було експортовано близько 15 млн тонн пшениці, що на 44% перевищує показник попереднього сезону (10,4 млн тонн).


Вчені Університету шт. Мічиган за даними аналізу РНК проростків кукурудзи 2-тижневого віку навчилися прогнозувати врожайність.


У 2019/20 МР в Україні виготовлено 1,48 млн т цукру, що на 19% менше, ніж в попередньому сезоні.

Український аналітичний центр «EasyBusiness» опублікував результати дослідження «Аналіз впливу« соєвих правок »на економіку України», присвяченого оцінці наслідків змін порядку оподаткування експорту соєвих і ріпакового олійних культур


Протягом минулого року "Укрзалізниця" перевезла рекордний за роки незалежності України обсяг зернових вантажів - 40,5 млн тонн.