Новини

Україна є одним з провідних виробників фруктів і овочів в своєму регіоні, а по деяких позиціях - і в глобальному вимірі.

Комітет з питань аграрної та земельної політики підтримав законопроект про сертифікацію насіння.


Через епідемію коронавируса в Піднебесній обмежено рух транспорту, повністю блоковані деякі міста і частково зупинено виробництво.

Сьогодні відбулася зустріч заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тараса Висоцького з профільними асоціаціями з метою обговорення плану реалізації Концепції державної політики по досягненню цілей.


За розрахунками Інституту аграрної економіки, рівень рентабельності вирощування проса в сільськогосподарських підприємствах за підсумками 2019 року становитиме 47,2%.


Посушлива друга половина 2019 року, відсутність снігу в січня 2020 зумовили дефіцит вологи, що може негативно вплинути на ріст рослин.


Коли про якийсь вигідною нишевой культурі дізнаються в широких фермерських колах, вона часто перестає бути нішевий і швидко втрачає свою ринкову привабливість.

Британські вчені зробили відкриття, здатне підвищити стійкість ріпаку до фомозу.

Згідно з оцінками, в першій половині 2019/20 МР з України було експортовано близько 15 млн тонн пшениці, що на 44% перевищує показник попереднього сезону (10,4 млн тонн).


Вчені Університету шт. Мічиган за даними аналізу РНК проростків кукурудзи 2-тижневого віку навчилися прогнозувати врожайність.


У 2019/20 МР в Україні виготовлено 1,48 млн т цукру, що на 19% менше, ніж в попередньому сезоні.

Український аналітичний центр «EasyBusiness» опублікував результати дослідження «Аналіз впливу« соєвих правок »на економіку України», присвяченого оцінці наслідків змін порядку оподаткування експорту соєвих і ріпакового олійних культур


Протягом минулого року "Укрзалізниця" перевезла рекордний за роки незалежності України обсяг зернових вантажів - 40,5 млн тонн.

Розгляд законопроекту про ринок землі у Верховній Раді може зайняти від 3 годин до 2 місяців, в залежності від процедури, повідомив радник прем'єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак.

Відсутність морозів в січні сприятливо позначається на посівах озимих зернових культур, повідомила начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко.

У грудня 2019 експорт рафінованої соняшникової олії з України склав близько 70 тис. Тонн, що є рекордним місячним обсягом відвантаження цієї продукції.


Найбільше відпрацьованого робочого часу в 2019 році в Україні було у штатних працівників сільського господарства в липні.


Всесвітня продовольча організація (FAO) спільно з українськими вченими починає досліди з відновлення лісосмуг на Херсонщині.

Укрзалізниця планує в найближчі півроку максимально автоматизувати розподіл вагонів між клієнтами.

У Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) підготували зміни в українське законодавство