Новини

Підвищена вологість грунту і повітря, яка спостерігається через дощі в ряді областей України, може знизить якість врожаю зернових культур.

Котирування ріпаку на паризькій MATIF вчора росли слідом за стрімким подорожчанням рослинних масел, особливо пальмового.

За даними Української асоціації аграрного експорту Україна займає друге місце в світі за обсягом виробництва черешні, щорічно вітчизняні садівники вирощують 133 тис. Тонн цієї ягоди.

Дослідники говорять, що рослини мають здатність захищатися від травоїдних комах, незважаючи на те, що вони нерухомі.

Державна служба статистики планує провести перепис сільськогосподарських домогосподарств, заявив голова Держкомстату Ігор Вернер.

При грубих підрахунках весь обсяг чорнозему в Україні коштує $ 830 млрд - $ 1 трлн

Проблема загибелі бджіл від отруєння засобами захисту рослин занадто роздута.

Українські виробники азотних добрив є конкурентоспроможними не тільки на ринку України, але і на світовому ринку.

Громадські обговорення проекту Єврокомісії щодо визнання еквівалентними до вимог ЄС насіння зернових, кукурудзи та сорго товари, які вирощуються в Україні, завершені.

Він 8 червня прибув на станцію Київ-Ліски, повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Вітчизняні аграрії вже встигли відчути на собі примхи погоди-2020. Малосніжна зима, заморозки на початку весни, посуха і рясні дощі негативно вплинули на врожайність деяких овочів і фруктів.

Представники українського аграрного бізнесу звернулися до президента України, міністру розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства щодо скасування акцизу на базові та індустріальні масла.

Незабаром південні регіони України почнуть кампанію зі збору зернових. І значній кількості господарств, які в результаті посухи втратили посіви, про це можна тільки мріяти, адже минуло вже 3 місяці, а фермери не отримують обіцяну компенсацію втрат.

З 1 липня 2021 року в Україні запускається ринок сільськогосподарських земель.

Єврокомісія оголосила про підвищення розміру митної імпортного мита на кукурудзу, сорго і жито до 10,4 євро / т проти 5,27 євро / т, встановлених.

З метою стабілізації цін в Україні на борошно і недопущення зростання цін на основний продукт харчування ПАТ «Аграрний фонд» з початку п.р. здійснило переробку 31,4 тис. тонн зерна пшениці, з яких 14,3 тис. тонн було перероблено з початку квітня поточного року.

У світі постійно зростає попит на пшеницю, тому вона стає стратегічним продуктом на найближчі роки, заявив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (FAO) Андрій Ярмак в коментарі щодо можливості браку продуктів харчування в Україні.

Асоціація пасічників України та Гільдія медоварів України звернулися до керівництва держави з проханням вирішити ситуацію щодо масового отруєння бджіл пестицидами.

Цьогорічна весняна посівна кампанія проходить в складних погодних умов і пандемії і це вимагає додаткових витрат.

ВРУ на позачерговому засіданні 30 квітня прийняла в цілому законопроект №0029 «Про приєднання України до Схеми сортової сертифікації насіння хрестоцвітих та інших олійних, або прядильних культур і Схеми сортової сертифікації насіння цукрових і кормових буряків Організації економічного співробітництва і розвитку».