Новини

Наступного тижня Верховна Рада має намір розглянути законопроект №2289, який скасовує державну реєстрацію агрохімікатів в країні-виробнику або в країні, в яку вони ввозяться після такої реєстрації, написав народний депутат України Андрій Богданець.

У порівнянні з іншими секторами виробництва первинний сектор став одним з тих, які показали швидке відновлення.

Нещодавно в Мінекономіки відбулася зустріч за участю фахівців Мінекономіки, профільних асоціацій, виробників цукру та представників торгових мереж з метою обговорення поточної ситуації на ринку цукру.

Під час голосування за відкриття ринку землі чинна влада не прислухалася до думки народу України, тоді як за соцопитуваннями не менше 70% українців були проти відкриття ринку землі, розповів народний депутат України Антон Поляков.

Вчені Технологічного інституту Карлсруе в Німеччині розкрили вплив пандемії коронавируса на клімат Землі.

За серпень Укрзалізниця збільшила обсяги перевезення зернових на 14% до відповідного періоду минулого року.

Україна в 2020/2021 маркетинговому році (МР) експортує 17,5 млн тонн пшениці і 1 тис. Тонн жита. Такі цифри назвали за результатами підписання Мінекономіки і учасниками ринку зерна Додатки до зернового меморандуму про граничний обсяг експорту зерна в 2020/2021 МР.

БізнесЦензор розповідає, як виконуються програми державної підтримки аграріїв і скільки виплачено.

Внутрішні закупівельні ціни на основні олійні культури протягом липня 2020 знаходилися на максимальних значеннях за останні півтора року.

У сегменті соєвих бобів України в 2020/21 МР очікується напружений баланс.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що перші результати перевірки зберігання селітри в Україні показують відповідність стандартам.

Через складні погодні умови в цьому році на ринку майже немає весняного меду, і, щоб уникнути покупки фальсифікату, слід зробити вибір на користь меду з соняшнику.

В Україні працюють над створенням Координаційної ради з розвитку зрошення.

В українській державі брак фуражної пшениці.

Згідно з чинним законодавством України, до 1 січня 2025 року всі власники нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок або їх спадкоємці повинні оформити право власності на свої паї.

Українські фахівці в галузі сільського господарства створюють новий тип ріпаку, що буде містити більше ерукової кислоти, яка використовується в біодизельному паливі.

Ольга Стефанишин, віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, від імені уряду України підписала три фінансових угоди між Європейським союзом і Україною в рамках Річної програми дій для України на 2020 рік.

За спільної ініціативи ТПП України та її партнерів - Данила Гетманцева і Роберта Горвата - був зареєстрований законопроект №3848, який передбачає скасування акцизних марок для натуральних вин.

На початку липня 2020 року запаси продуктивної вологи під усіма посівами сільськогосподарських культур були нерівномірними і оцінювалися від оптимальних та надлишкових до недостатніх і навіть посухи, йдеться в аналітичній довідці про агрометеорологічних умов і стану посівів в Україні (6-12 липня 2020 р.)