Новини

Згідно з чинним законодавством України, до 1 січня 2025 року всі власники нерозподілених (невитребуваних) земельних ділянок або їх спадкоємці повинні оформити право власності на свої паї.

Українські фахівці в галузі сільського господарства створюють новий тип ріпаку, що буде містити більше ерукової кислоти, яка використовується в біодизельному паливі.

Ольга Стефанишин, віце-прем'єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, від імені уряду України підписала три фінансових угоди між Європейським союзом і Україною в рамках Річної програми дій для України на 2020 рік.

За спільної ініціативи ТПП України та її партнерів - Данила Гетманцева і Роберта Горвата - був зареєстрований законопроект №3848, який передбачає скасування акцизних марок для натуральних вин.

На початку липня 2020 року запаси продуктивної вологи під усіма посівами сільськогосподарських культур були нерівномірними і оцінювалися від оптимальних та надлишкових до недостатніх і навіть посухи, йдеться в аналітичній довідці про агрометеорологічних умов і стану посівів в Україні (6-12 липня 2020 р.)

Підвищена вологість грунту і повітря, яка спостерігається через дощі в ряді областей України, може знизить якість врожаю зернових культур.

Котирування ріпаку на паризькій MATIF вчора росли слідом за стрімким подорожчанням рослинних масел, особливо пальмового.

За даними Української асоціації аграрного експорту Україна займає друге місце в світі за обсягом виробництва черешні, щорічно вітчизняні садівники вирощують 133 тис. Тонн цієї ягоди.

Дослідники говорять, що рослини мають здатність захищатися від травоїдних комах, незважаючи на те, що вони нерухомі.

Державна служба статистики планує провести перепис сільськогосподарських домогосподарств, заявив голова Держкомстату Ігор Вернер.

При грубих підрахунках весь обсяг чорнозему в Україні коштує $ 830 млрд - $ 1 трлн

Проблема загибелі бджіл від отруєння засобами захисту рослин занадто роздута.

Українські виробники азотних добрив є конкурентоспроможними не тільки на ринку України, але і на світовому ринку.

Громадські обговорення проекту Єврокомісії щодо визнання еквівалентними до вимог ЄС насіння зернових, кукурудзи та сорго товари, які вирощуються в Україні, завершені.

Він 8 червня прибув на станцію Київ-Ліски, повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Вітчизняні аграрії вже встигли відчути на собі примхи погоди-2020. Малосніжна зима, заморозки на початку весни, посуха і рясні дощі негативно вплинули на врожайність деяких овочів і фруктів.

Представники українського аграрного бізнесу звернулися до президента України, міністру розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства щодо скасування акцизу на базові та індустріальні масла.

Незабаром південні регіони України почнуть кампанію зі збору зернових. І значній кількості господарств, які в результаті посухи втратили посіви, про це можна тільки мріяти, адже минуло вже 3 місяці, а фермери не отримують обіцяну компенсацію втрат.

З 1 липня 2021 року в Україні запускається ринок сільськогосподарських земель.